• info@iranlco.com
  • تماس با ما: 3833399172 98 +
  • شهرک صنعتی شهرکرد- میدان صنعت- بلوار کارآفرینان- انتهای بهارستان 5

درباره ما

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

موسسه فنی و مهندسی لطفی در سال ۱۳۷۹ با همت بنیانگذاران و همفکری کارشناسان با سابقه و مجرب ، تاسیس گردید و در سال ۱۳۹۲ به شرکت آتیه سازان نگین فراز تغییر نام داده و با برند تجاری L.lion به گسترش فعالیت و روند روبه رشد خود ادامه داد.
این شرکت با تجربه ۱۵سال فعالیت در زمینه ماشین سازی، ساخت انواع اکسترودرهای فراوری، رطوبت گیری، حباب زدائی، روغن کشی، طراحی ماشین آلات و قطعه سازی و نیزداشتن کادر مجرب و تحصیل کرده در زمینه طراحی ، نصب ، اجرا ، راه اندازی ، قطعه سازی، ماشین سازی و مشاوره صنعتی با امکانات و تجهیزات مدرن و کارآمد در ۳ واحد مجزا، در سال ۱۳۹۲ تصمیم به تاسیس یکی از مدرن ترین کارخانجات صنعتی جهت طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات، ماشین آلات و دستگاههای خطوط تولید خوراک دام، طیور و آبزیان به ویژه سیستم اکسترودر گرفت تابخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازد.
عملیات مشاوره ای و مطالعاتی احداث کارخانه در سال ۱۳۹۲ آغاز و در سال ۱۳۹۳ به پایان رسید و نتیجه آن طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خطوط کارخانجات صنعتی در سال ۱۳۹۴ بوده است.
داشتن توانایی طراحی، ساخت ، نصب و راه اندازی انواع و اقسام ماشین آلات صنعتی به هر اندازه و به هر ظرفیتی ، از دیگر ویژّگی های این شرکت است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]