• info@iranlco.com
  • تماس با ما: 3833399172 98 +
  • شهرک صنعتی شهرکرد- میدان صنعت- بلوار کارآفرینان- انتهای بهارستان 5

پرس پلت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش پرس پلت:

در این روش مواد اولیه پس از بوجاری، همگن سازی و ریزدانه شدن در آسیاب چکشی  و سپس میکس شدن خوب توسط میکسر پدلی یا ریبونی طبق جیره تنظیم شده وارد کاندیشنر پخت می شوند. در این دستگاه مواد اولیه توسط بخار رطوبت گیری شده و محصول موردنظر ، به کمک بخار میزان مشخصی از  رطوبت نسبی جهت تولید را جذب می کند و همچنین توسط بخار تاحدی میکروب زدایی و استرلیزه می گردد و بعد از عبور از کاندیشنر ،که طول این مسیر نیز باید استاندارد باشد، وارد ماشین پرس پلت می گردد. در این دستگاه از طریق فشار غلطکهای داخل دای پرس پلت، مواد میکس شده با فشار زیاد از سوراخ دای مربوطه عبور کرده و توسط نیروی زیاد ، بهم چسبیده و کامپکت می گردند. محصول آگلومره شده پس از عبور از سوراخ دای، توسط کاتر ، کات شده و نهایتاً محصول گرانولی و غیر مشابه از لحاظ طولی تولید خواهد شد.

در نتیجه در روش تولید به روش پرس پلت، فقط مواد پودر شده میکس و پخت کم، رطوبت کم، استرلیزه کم و شکل مشابه خواهد داشت و تقریباً فراوری خاصی صورت نمی گیرد، فقط در یک گرانول انواع مواد اولیه و ریزمغذی ها کنار هم چیدمان می شوند.

پرس پلت، ماشین مخصوص تولید خوراک دام و طیور می باشد که پس از آسیاب و میکس و پخت، مواد وارد این ماشین شده و با فشار رولرها از دای خارج می گردد. محصول تولید شده به علت میزان فشار بالا و وجود بخار از قابلیت های هضم و میزان ماندگاری خوبی برخوردار می گردد.

شرکت آتیه سازان نگین فراز پرس پلت را در مدل های گیربکسی با ظرفیت های ۲/۵، ۵ ،۱۰،۱۵، ۲۵ ،۴۵ تن در ساعت طراحی کرده است که با توجه به نیاز مصرف کنندگان ساخته می شوند.

 
پرس پلت مخصوص تولید خوراک دام و طیور و میگو-گیر بکسی و تسمه ای Pellet Press
 
پرس پلت مخصوص تولید خوراک دام و طیور و میگو-گیر بکسی و تسمه ای pellet Press
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 پرس پلت عمودی با ظرفیت تولید ۲۵۰کیلوگرم الی ۱ تن درساعت مخصوص تولید خوراک دام و طیور

پرس پلت افقی با ظرفیت ۲ تن درساعت مخصوص تولید خوراک دام و طیور

پرس پلت افقی با ظرفیت ۱ تن در ساعت مخصوص تولید خوراک دام و طیور