شرکت آتیه سازان نگین فراز

شرکت آتیه سازان نگین فراز  در سال 1379 با برند تجاری L.lion تاسیس و شروع به فعالیت نمود.

این شرکت با تجربه 20 سال فعالیت در زمینه ماشین سازی ، طراحی ماشین آلات و قطعه سازی و نیز داشتن کادر مجرب و تحصیل کرده در زمینه طراحی ، نصب ، اجرا ، راه اندازی ، قطعه سازی ، ماشین سازی و مشاوره صنعتی با امکانات و تجهیزات مدرن و کارآمد در 3 واحد مجزا ، در سال 1390 تصمیم به تاسیس یکی از مدرن ترین کارخانجات صنعتی جهت طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی تجهیزات ، ماشین آلات و دستگاه های خطوط تولید خوراک دام ، طیور و آبزیان به روش اکسترودر خط تولید خوراک حیوانات خانگی ، خط تولید سویا پروتئین مصرف انسانی گرفت تا بخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازد. این شرکت از زمان فعالیت تا کنون 25 کارخانه خط تولید خوراک دام ، طیور ، آبزیان ، پت و خط تولید سویا پروتئین مصرف انسانی، فول فت سویا و فلیکر در ظرفیت های مختلف از 250 کیلوگرم در ساعت تا 20 تن در ساعت در ایران نصب و به بهره برداری رسانده است و همچنین به کشور های کویت ، افغانستان ، ارمنستان ، عراق ، پاکستان و ترکیه تجهیزات خود را صادر و خطوط تولید آنها را راه اندازی نموده است .

از دیگر توانمندی های این شرکت می توان به مشاوره و ارائه طرح در زمینه عمرانی محل احداث تجهیزات بر اساس استانداردها و دستورالعمل های GMP ، ارائه مشاوره در زمینه فرمولاسیون و جیره نویسی خوراک دام ، طیور ، آبزیان و حیوانات خانگی بیان کرد .

شرکت آتیه سازان نگین فراز

سخن مدیر عامل

مفتخریم که پس از 3 سال پژوهش ، تحقیق و مطالعه ، طراحی و ساخت و تست های اولیه تجهیزات به منظور خودکفایی میهن عزیزمان و کمک به رشد اقتصاد ایران و جلوگیری از خروج ارز از کشور جهت تامین ماشین آلات بسیار گران قیمت و همچنین کار آفرینی و اشتغالزایی در یک استان محروم ، اقدام به طراحی کامل خط تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر از صفر تا صد ( طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی و تولید نهایی ) نموده ایم و میان تولید کنندگان انگشت شمار خارجی صاحب نظر و صاحب برند هستیم.

در حال حاضر هر تولید کننده خوراک آبزیان به روش اکسترودر مجبور است تجهیزات کامل یک خط تولید با ظرفیت 10 تن در ساعت را از کشور آمریکا به ارزش حدودی 12 میلیون دلار خریداری کند یا از کشور سوئد به قیمت 12 میلیون یورو و یا برای همین خط چینی بیش از 5/2 میلیون دلار  باید سرمایه گذاری کند .

محمد لطفی

مدیر عامل / کارآفرین /
wwe4
0
مهندسین ما
0
افتخارات ما
0
کارکنان ما

مهمترین ویژگی های شرکت آتیه سازان

کلیه ماشین آلات و تجهیزات مربوط به خط تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده اند و تعداد زیادی مقاله و مطالب علمی پژوهشی مرتبط ، ترجمه و مورد استفاده قرار گرفته است . به همین دلیل این شرکت از طرف کارخانجات تولید خوراک آبزیان ، دانشگاه ها و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان به عنوان مرجع و کارشناس در این خصوص معرفی گردیده است که این مهم تنها در راستای تلاش مستمر به منظور توسعه و خودکفایی میهن عزیزمان به بار نشست .

در حال حاضر این شرکت تعدادی قرارداد ساخت ، نصب و راه اندازی از شهر های مختلف ایران از جمله شهرکرد ، همدان ، کامیاران ، گرگان ، مشهد و همچنین کشور های همسایه مانند عراق و پاکستان دارد و حتی تعدادی از کارخانجات قرارداد خود را با کشورهای خارجی فسخ نموده و به خاطر کیفیت عالی ، قیمت بسیار مناسب ، گارانتی تجهیزات و مدت زمان کوتاه ساخت و نصب و راه اندازی با این شرکت قرارداد منعقد نموده اند و یا در حال مذاکره و مشاوره اولیه می باشند .

تصویری از کارگاه شرکت آتیه سازان نگین فراز

کارگاه تولید اکسترودر شرکت آتیه سازان نگین فراز